Tłumacznie pochodzi z translate.google.com.
Oficjalna wersja angielska portalu w przygotowaniu.

GTranslate

English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Zmiana rozmiaru tekstu

-A A +A
ACCESS UPJP2

Patronaty naukowe

Wirtualny spacer

Uczelnia w mediach

Aktualności UPJPII

VI Konkurs "Nagroda Młodych Dziennikarzy" - już można zgłaszać swoj udział!

Ruszyły zgłoszenia do VI edycji Konkursu "Nagroda Młodych Dziennikarzy" organizowanego przez Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej.

Szósty rok, szósta edycja, niesamowita szansa! Konkurs dla młodych dziennikarzy z każdą następną edycją nabiera nowego wymiaru. Nie inaczej będzie w tym roku!

Wszystko z powodu Nagrody Młodych Dziennikarzy im. Bartka Zdunka, która w tym roku wzbogaciła się o nową kategorię - Młodzi Twórcy Filmowi. Nagroda Młodych Dziennikarzy im. Bartka Zdunka przyznawana jest od sześciu lat przez Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej UPJPII, Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich i redakcję Gościa Niedzielnego. Laureatami konkursu są dziennikarscy debiutanci, autorzy ciekawych inicjatyw medialnych, publicyści i reportażyści. Zgłoszenia do szóstej edycji można przesyłać do końca lutego 2017 r. Regulamin konkursu można znaleźć na stronie internetowej www.nagrodamlodychdziennikarzy.wordpress.com

Patronem konkursu jest zmarły tragicznie w 2010 roku Bartłomiej Zdunek – student pierwszego rocznika dziennikarstwa i komunikacji społecznej Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II. Człowiek o niepospolitych zdolnościach i wielkim sercu, wspaniały przyjaciel i świetny kolega, który nie doczekał spełnienia swoich wielkich marzeń dziennikarskich, nie dane mu było nawet zadebiutować w świecie mediów.

Nowej kategorii Młodzi Twórcy Filmowi, patronuje zmarły w ubiegłym roku śp. ks. prof. Andrzej Baczyński, współzałożyciel studiów dziennikarskich na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie. “Konkurs przedłuża niejako jego życie i dzieło, pokazując jako osobę wartą inspiracji i naśladowania” - mówi ks. dr hab. Michał Drożdż, prof. UPJPII.

 Zgłoszenia należy nadsyłać do 29.02.2017 roku na adres mailowy: nagrodamlodychdziennikarzy@gmail.com, bądź dostarczyć na piśmie pod adres:

 ul. Franciszkańska 1, 31 – 002 Kraków. Regulamin i inne przydatne informacje można znaleźć na stronie facebookowej konkursu.