Stypendium Ministra Edukacji i Nauki

Stypendium Ministra Edukacji i Nauki na rok akademicki 2022/2023

19.09.2022

Od 1 do 25 października 2022 r. studenci wykazujący się znaczącymi osiągnięciami naukowymi lub artystycznymi związanymi ze studiami, lub znaczącymi osiągnięciami sportowymi mogą ubiegać się o przyznanie stypendium Ministra Edukacji i Nauki.

O stypendium mogą ubiegać się studenci
wykazujący się znaczącymi osiągnięciami naukowymi, artystycznymi związanymi ze studiami, lub znaczącymi osiągnięciami sportowymi. Pod uwagę będą brane wyłącznie okoliczności wskazane w rozporządzeniu Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 1 kwietnia 2019 r. w sprawie stypendiów ministra właściwego do szkolnictwa wyższego i nauki dla studentów i wybitnych młodych naukowców.

Do wniosku należy dołączyć pisemną dokumentację w postaci oświadczeń lub zaświadczeń potwierdzającą uzyskanie znaczących osiągnięć.

Studenci zainteresowani złożeniem wniosku powinni zgłosić swoją kandydaturę do Działu Spraw Studenckich (e-mail dss@upjp2.edu.pl) do 12 października 2022 r.