Konferencja "Uczeń i mistrz. Tradycja i innowacyjność w naukach humanistycznych" 1 XII 2016

23.11.2016 Konferencje, sesje

Katedra Archiwistyki i Nauk Pomocniczych Historii Wydziału Historii i Dziedzictwa Kulturowego UPJPII oraz Komisja Historyczna PAN w Katowicach zapraszają na ogólnopolską konferencję naukową Uczeń i mistrz. Tradycja i innowacyjność w naukach humanistycznych.

Patronat nad tym wydarzeniem objął wiceprezes Rady Ministrów, minister nauki i szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin. Prelegenci, będący specjalistami różnych dyscyplin humanistycznych, a równocześnie przedstawicielami wielu polskich ośrodków naukowych, zaprezentują wachlarz problemów tradycyjnie pojętej humanistyki oraz innowacje pojawiające się w badaniach nad tą dziedziną wiedzy.

Konferencja odbędzie się 1 grudnia br., przy ul. Bernardyńskiej 3.

Szczegóły na plakacie:

mistrz_i_uczen.pdf 2.74MB [ .pdf ]