Szkolenie: Odpowiedzialność prawna duchownych za przestępstwa przeciwko wolności seksualnej i obyczajności 23 III 2022

22.03.2022 Oferty

odpowiedzialnosc_duchownych_2022-1280a.png

Już po raz kolejny zapraszamy do udziału w szkoleniu organizowanym przez Akademię Ordo Iuris przy współpracy z Kołem Naukowym naszego Wydziału – Societas Scientifica Iuris Canonici! Szkolenie odbędzie się 23 marca 2022 roku w godzinach 9:00–17:00 w auli w budynku UPJP2 przy ul. Bernardyńskiej 3.

Temat tegorocznego szkolenia to Odpowiedzialność prawna duchownych za przestępstwa przeciwko wolności seksualnej i obyczajności. Na stronie internetowej Akademii Ordo Iuris przedstawiony jest proces rejestracji na szkolenie, który jest bardzo łatwy i trwa zaledwie kilka minut! Warto poświęcić ten czas i wziąć udział w szkoleniu, które kończy się otrzymaniem certyfikatu!