„Teściowie, synowe, zięciowie – razem, obok czy przeciwko sobie?” IV Ogólnopolska Konferencja Naukowa z cyklu „Rodzina i jej odsłony” 9 XII 2021

10.11.2021 Konferencje, sesje
Data: 09.12.2021
Miejsce wydarzenia: Ul. Bernardyńska 3, Kraków; Online
Godzina: 08:30 - 12:30

Szanowni Państwo,

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w wyjątkowym wydarzeniu, jakie będzie miało miejsce na naszej uczelni. Jest nim IV Ogólnopolska Konferencja Naukowa z cyklu „Rodzina i jej odsłony”, pt. „Teściowie, synowe, zięciowie – razem, obok czy przeciwko sobie?”, która odbędzie się 9 XII 2021 r. w Krakowie przy ul. Bernardyńskiej 3. Rozpoczęcie o godzinie 9:00, rejestracja uczestników od godziny 8:30.
Istnieje również możliwość uczestnictwa w konferencji w formie online, za pośrednictwem platformy MS Teams.

Konferencja organizowana jest przez Katedrę Pedagogiki Społecznej Instytutu Pedagogiki i Nauk o Rodzinie Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie, Polskie Towarzystwo Teologiczne oraz Centrum Kształcenia Personalistycznego i Doskonalenia Nauczycieli. Tematyka dotyczy problematyki związanej z rolą teściów w rodzinie. Wierzymy, że podejmowane w trakcie konferencji zagadnienia pomogą jej uczestnikom lepiej odnaleźć się w rozumieniu tej szczególnej roli społecznej, a także rzucą nowe światło na trudności, jakie dotykają relacji między teściami a synowymi i zięciami.

Więcej informacji na plakacie oraz w planie wystąpień.

Zgłoszenia przyjmowane są za pomocą formularza. Udział w konferencji jest bezpłatny. Pragniemy zaznaczyć, iż każda osoba będąca zarejestrowanym słuchaczem, otrzyma certyfikat udziału w konferencji.

W razie dodatkowych pytań, prosimy o kontakt email paulina.hornik@upjp2.edu.pl

Serdecznie zapraszamy!