Zaproszenie na warsztaty dla rodziców nastolatków 22 I 2024

Miejsce wydarzenia: Budynek UPJPII, ul. Bernardyńska 3, Kraków
Godzina: 17:00 - 19:00

uslysz_i_badz_uslyszany_2024-1280.png

Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie wraz ze Stowarzyszeniem Mediatorów Rodzinnych serdecznie zapraszają rodziców wraz ze swoimi nastoletnimi dziećmi na warsztaty pod hasłem „Usłysz i bądź usłyszany”.

Poprzez warsztaty pragniemy wyjść naprzeciw potrzebom rodziców oraz ich nastoletnim dzieciom, którzy pragną silnych i pełnych miłości więzi rodzinnych. Dostrzegamy wśród młodych ludzi potrzebę budowania głębokiej relacji z rodzicami opartej na wzajemnym zrozumieniu, szacunku i współdziałaniu, która pozwoli im na mądre i odważne podejmowanie życiowych decyzji oraz działań. Wsparcie, akceptacja oraz mocne więzi rodzinne stanowią główny czynnik chroniący młodych ludzi przed zachowaniami ryzykownymi, a także są niezbędne do odkrywania i budowania własnej tożsamości.

Warsztaty „Usłysz i bądź usłyszany” są propozycją wsparcia procesu budowania silnych relacji pomiędzy rodzicami i ich nastoletnimi dziećmi opartych na obopólnej miłości, zrozumieniu przy wzajemnym poszanowaniu wartości.

Warsztaty prowadzą certyfikowane mediatorki Stowarzyszenia Mediatorów Rodzinnych, matki rodzin wielodzietnych, pasjonatki porozumienia i dobrych relacji w rodzinie. Dla zainteresowanych będzie możliwość ustalenia indywidualnego spotkania.

22 stycznia 2024, godz. 17:00–19:00

ul. Bernardyńska 3, Kraków