Konferencje i wydarzenia

Data: 14.03.2024
Miejsce wydarzenia: Kolegiata św. Anny w Krakowie, ul. św. Anny 13
Godzina: 20:30
Przejdź do kalendarza Zapisz w kalendarzu Zapisz w kalendarzu Google pokaż na mapie

akademickia_droga_krzyzowa_2024-1280.jpg

Akademicka Droga Krzyżowa ulicami Starego Miasta jest już od dziesiątek lat wpisana w życie duchowe Krakowa. W jedności wszystkich duszpasterstw akademickich i wspólnot studenckich Krakowa oraz seminariów duchownych chcemy medytować drogę krzyżową naszego Pana. Tegoroczne rozważania „Droga Krzyżowa w Kościele” napisał bp Artur Ważny, tarnowski biskup pomocniczy. Nabożeństwu, które rozpocznie się przy kolegiacie św. Anny w czwartek 14 marca o godz. 20:30, będzie przewodniczył abp Marek Jędraszewski, metropolita krakowski.

Serdecznie zapraszamy nie tylko studentów i wykładowców krakowskich uczelni, ale również wszystkich mieszkańców naszego miasta.

ks. dr Krzysztof Porosło (UPJPII)
Archidiecezjalny Duszpasterz Akademicki w Archidiecezji Krakowskiej