Stypendia socjalne, rektora, dla osób niepełnosprawnych i zapomogi

Jednorazowe zapomogi dla studentów i doktorantów w związku ze stanem epidemii 23 III 2020

23.03.2020

W związku ze stanem epidemii jest możliwość złożenia wniosku o jednorazową zapomogę (studenci zał. nr 2) z naszej strony, zakładka studenci-pomoc materialna studenci (doktoranci). Studenci/doktoranci (wsparcie przysługuje doktorantom, którzy rozpoczęli studia doktoranckie przed rokiem akademickim 2019/2020), będą mogli uzyskać jednorazową pomoc w sytuacjach takich jak: ciężka choroba, w tym COVID-19, kwarantanna, pobyt w szpitalu, zgon najbliższych członków rodziny, utrata pracy przez członka rodziny pozostającym we wspólnym gospodarstwie domowym itp.). Do wniosku winny być dołączone dokumenty potwierdzające trudną sytuację.

Całość dokumentacji należy przesłać e-mailem na jeden z poniższych adresów:

Wysokość zapomogi uzależniona będzie od indywidualnej sytuacji studenta/doktoranta.

ks. dr hab. Robert Tyrała, prof. UPJPII
prorektor ds. studenckich i dydaktyki

Kraków 23.03.2020 r.