Własny fundusz stypendialny

Komunikat 6/2023 z 4 VII 2023 ws. stypendiów naukowych Fundacji Jana Pawła II w roku akademickim 2023/2024 dla studentów i doktorantów z Europy Środkowo-Wschodniej

05.07.2023

Studenci i doktoranci – obcokrajowcy pochodzący z krajów byłego Związku Radzieckiego i Europy Środkowo-Wschodniej studiujący na naszej uczelni uprawnieni są do ubiegania się w roku akademickim 2023/2024 o stypendia naukowe ze środków Fundacji Jana Pawła II.

Wniosek o stypendium naukowe, stanowiący Załącznik 2 (Wniosek o przyznanie stypendium naukowego z Fundacji Jana Pawła II) do Regulaminu własnego funduszu na stypendia za wyniki w nauce dla studentów oraz stypendia naukowe dla doktorantów z dnia 26 czerwca 2023 r., należy złożyć do 15 października 2023 r. w Dziale Spraw Studenckich.

Student, doktorant ubiegający się o stypendium naukowe składa następujące dokumenty:

• wniosek do rektora/prorektora ds. studenckich i dydaktyki Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie,
  • zaświadczenia potwierdzające osiągnięcia, o których mowa w 7 ust. 2 w Regulaminie własnego funduszu na stypendia za wyniki w nauce dla studentów oraz stypendia naukowe dla doktorantów stanowiącego załącznik do Uchwały nr 64/2023 Senatu UPJPII z dnia 26 czerwca 2023 r.

Wnioski o przyznanie stypendium naukowego w wersji papierowej wraz z wymaganą dokumentacją należy dostarczyć osobiście lub drogą pocztową na adres:

Dział Spraw Studenckich
ul. Bobrzyńskiego 10, 30-348 Kraków