Własny fundusz stypendialny

Stypendium naukowe na rok akademicki 2022/2023

Stypendia naukowe Fundacji Jana Pawła II (rok akademicki 2022/2023).

Studenci i doktoranci – obcokrajowcy pochodzący z krajów Europy Środkowo-Wschodniej, studiujący na naszej uczelni mają możliwość ubiegania się w roku akademickim 2022/2023 o stypendia naukowe ze środków Fundacji Jana Pawła II.

Wniosek o stypendium naukowe skierowany do rektora/prorektora ds. studenckich i dydaktyki należy złożyć do 10 października 2022 r. do Działu Spraw Studenckich.

Student, doktorant ubiegający się o stypendium naukowe, składa następujące dokumenty:

• wniosek do rektora/prorektora ds. studenckich i dydaktyki Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie zaopiniowany przez dziekana wydziału,
  • zaświadczenie z Dziekanatu Wydziału o przyjęciu na studia lub o średniej ocen za poprzedni rok akademicki dla studentów i doktorantów studiujących na naszej uczelni,
  • kserokopię świadectwa maturalnego (studenci) lub dyplom ukończenia studiów (doktoranci); oryginały do wglądu.

Wypełniony wniosek o stypendium naukowe wraz z wymaganą dokumentacją należy wydrukować, podpisać i wysłać pocztą do

Działu Spraw Studenckich UPJPII
ul. Bobrzyńskiego 10