"Powróćmy do marzeń. 84. urodziny papieża Franciszka" - zachęcamy do wysłuchania debaty na UPJPII, która odbyła się 17 XII 2020

20.12.2020 Konferencje, sesje

"Powróćmy do marzeń" - debata z udziałem dr Pauliny Guzik (UPJPII)  i ks. prof. Damiana Wąska (UPJPII), poświęcona książce papieża Franciszka odbyła się 17 XII 2020

„Z kryzysu nie wychodzi się takim samym” - pisze papież Franciszek w swojej najnowszej książce „Powróćmy do marzeń. Droga ku lepszej przyszłości”. W kontekście naszej współczesności nazwać ją możemy wyjątkowymi rekolekcjami - mówi Paulina Guzik (współautorka tłumaczenia książki). To właśnie ta publikacja oraz 84. urodziny Ojca Świętego stały się przedmiotem czwartkowej debaty, prowadzonej przez studentów Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie.

Zachęcamy do wysłuchania debaty: