Akademicka Droga Krzyżowa ulicami Starego Miasta 30 III 2022

30.03.2022 Komunikaty

Akademicka Droga Krzyżowa ulicami Starego Miasta jest już od dziesiątek lat wpisana w życie duchowe Krakowa. Po dwóch latach nieorganizowania jej z powodu pandemii, powracamy do tej pięknej tradycji i w jedności wszystkich duszpasterstw akademickich Krakowa chcemy medytować drogę krzyżową naszego Pana.

Tegoroczne rozważania nt. Co się kryje we mnie? (por. J 2,25) napisali dk. Marcin i Monika Gajdowie. Nabożeństwu, które rozpocznie się przy Kolegiacie św. Anny w środę 30 marca o godz. 20:30, będzie przewodniczył Metropolita Krakowski, ks. abp Marek Jędraszewski. Naszą modlitwą szczególnie chcemy otoczyć Ukrainę, prosząc o pokój dla niej.

Serdecznie zapraszamy nie tylko studentów i wykładowców naszej uczelni, ale również wszystkich mieszkańców Krakowa.