Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości na UPJPII

15.10.2014 Komunikaty

Zapraszamy na pierwsze spotkanie w ramach
Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości UPJPII!

Kiedy? W czwartek, 16 października o godz. 17.00
Gdzie? W Sali 120 w budynku przy Franciszkańskiej 1

O czym? Dlaczego własna firma, a nie etat? Program AIP 2.0

W czasie szkolenia zadamy sobie i odpowiemy na pytania: dlaczego warto jak najwcześniej zacząć myśleć o własnej firmie? Jak połączyć prowadzenie i rozwój firmy ze studiami?
Szkolenie zachęci do działania i pokaże, jak i dlaczego warto świadomie kształtować swoją ścieżkę kariery już od pierwszych lat studiów.

W czasie spotkania zaprezentujemy otwierany przy Uniwersytecie Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości.

Spotkanie poprowadzi Sebastian Kolisz – dyrektor AIP w Krakowie

Elementy szkolenia to:
- trening przedsiębiorczości
- motywacja do działania
- porównanie sposobów zarobkowania
- linia Przynależności Zarobkowej
- ścieżka kariery – etat czy własna firma
- program AIP 2.0

Więcej o samym programie AIP na www.inkubatory.pl
W razie pytań prosimy o kontakt pod adresem dawid.kaczmarczyk@upjp2.edu.pl

Zapraszamy serdecznie!

plakat - zaproszenie

Od 1 października 2014 roku w naszej Uczelni rusza Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości (przy współpracy z Fundacją Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości). Jest to miejsce, gdzie oferowane jest wsparcie w zakresie prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

Do korzystania z naszych usług zapraszamy wszystkich studentów UPJPII, którzy mają pomysł na swój biznes. Oferujemy wsparcie w zakresie prawnym, szkoleniowym, księgowym. Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości działa przy Biurze Karier UPJPII. Po bliższe informacje zapraszamy do pokoju 222D, w budynku przy ul. Franciszkańskiej 1.
W najbliższym czasie planujemy szeroko rozwiniętą akcję promocyjną, w ramach której zaprosimy Państwa na spotkania informacyjne, wykłady i szkolenia. O bieżących wydarzeniach będziemy informować na stronie Biura Karier UPJPII, w zakładce Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości.