Akademicki Inkubator Przedsiębiorczościi na UPJPII

29.09.2014 Komunikaty

Od 1 października 2014 roku w naszej Uczelni rusza Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości (przy współpracy z Fundacją Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości). Jest to miejsce gdzie oferowane jest wsparcie w zakresie prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

Do korzystania z naszych usług zapraszamy wszystkich studentów UPJPII, którzy mają pomysł na swój biznes. Oferujemy wsparcie w zakresie prawnym, szkoleniowym, księgowym. Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości działa przy Biurze Karier UPJPII. Po bliższe informacje zapraszamy do pokoju 222D, w budynku przy ul. Franciszkańskiej 1.
W najbliższym czasie planujemy szeroko rozwiniętą akcję promocyjną, w ramach której zaprosimy Państwa na spotkania informacyjne, wykłady i szkolenia. O bieżących wydarzeniach będziemy informować na stronie Biura Karier UPJPII, w zakładce Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości.