Bitwa o Nadzieję – kolejne spotkanie otwarte Mężczyzn Świętego Józefa w Krakowie 19 XII 2018

18.12.2018 Konferencje, sesje

Mężczyźni Świętego Józefa to katolicki ruch mężczyzn, którzy pragną w swoim życiu duchowym czegoś więcej. To mężczyźni, którzy:

- szukają Pana: “Będziecie Mnie szukać i znajdziecie Mnie, albowiem będziecie Mnie szukać z całego serca”. (Jer 29,13)

- starają się służyć potrzebom innych zamiast szukać władzy i przywilejów.  (Łk 22,25n)

- trwają w Bożej mocy (J 15)

- odkrywają radość życia według Bożego planu. (Kol 1,9-12)

Pragniemy wspólnie wzrastać w tej wizji. Jeśli
chcesz możesz do nas dołączyć.

Zapraszamy na kolejne nasze spotkanie.

m_grudzien2018.jpg

19 grudnia odbędzie się kolejne spotkanie otwarte Mężczyzn Świętego Józefa w Krakowie. W grudniu gościem będzie Maciej Sikorski wraz z teatrem EXIT. Podejmie ważny temat: "Bitwa o nadzieję"
Bądźcie z nami 19 grudnia na żywo, lub na łączach internetowych przez stronę mezczyzni.net

Gość specjalny: Maciej Sikorski wraz z teatrem EXIT
mąż Aliny, ojciec 6 dzieci na ziemi i jednego w niebie. Instruktor teatralny, reżyser oraz twórca teatru Exit, w którym pracują osoby niepełnosprawne

Środa 19 grudnia 2018

18:30 Msza Święta w kościele, po Mszy spotkanie w Kamieniołomie,
Kraków – Podgórze, ul Zamoyskiego 2

Zapraszamy!

Osoby, które nie mogą być z nami na żywo - Zapraszamy online.

Transmisja Online - w czasie trwania spotkania: 19 grudnia 2018 od około 19:20 do około 21.
Transmisja nie będzie obejmowała spotkania w małych grupach.

Link do transmisji na YT: https://youtu.be/S2d7WdaT52Q