Biznesplan miłości

31.03.2015 Komunikaty
Serdecznie zapraszamy wszystkich zakochanych, jak i tych, którzy szukają jeszcze drugiej połówki na Biznesplan miłości – cykl 3 spotkań spędzonych w miłej atmosferze, przy kawie, herbacie i słodkim poczęstunku. W czasie trwania Biznesplanu będziesz mógł poznać tajniki dobrej komunikacji w związku, zagłębisz się w świat wartości i usłyszysz o roli namiętności. Edycja dla par rozpoczyna się 9 kwietnia 2015 roku (prosimy o zgłoszenia mailowe do 7 kwietnia!) o godzinie 18 w budynku UPJPII na Bernardyńskiej 3 w sali Lektorium na II piętrze. "Niesparowanych" zapraszamy na pierwsze spotkanie 7 maja (zapisy do 5.05).

"Oto goście specjalni, których spotkacie w trakcie trwania Biznesplanu Miłości:"
Michał Piekara -  Wraz z żoną powołał Fundację Rodzin Pełna Chata, której misją jest wspieranie par i małżeństw. Jest autorem licznych artykułów, książek oraz audycji radiowych i telewizyjnych poświęconych tematyce budowania trwałych związków. Od 2011 roku zajmuję się prowadzeniem psychoterapii małżeńskich. Prywatnie jest szczęśliwym mężem i ojcem piątki dzieci.
Marek Babik –  ukończył Papieską Akademię Teologiczną w Krakowie oraz Akademię Pedagogiczną. Doktor i wykładowca wychowania seksualnego m.in w Akademii Filozoficzno-Pedagogicznej „Ignatianum” w Krakowie i na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie. Autor wielu publikacji z zakresu wychowania. W małżeństwie od 22 lat, ojciec trójki synów i jednej córki.
Wojciech Jaroń – Od 12 lat pracuje w Wydziale Duszpasterstwa Rodzin zajmując się przede wszystkim pracą w Katolickiej Poradni Życia Rodzinnego z małżeństwami, które przeżywają trudności (tzw. małżeństwa w kryzysie) a także przy przygotowaniu narzeczonych do przyjęcia sakramentu małżeństwa (katechezy, poradnia, warsztaty). W Wydziale zajmuje się też opracowaniem programu rocznych adoracji dla grup Duchowej Adopcji oraz monitoruje przebieg Duchowej Adopcji w parafiach. Współpracuje z dwoma wydawnictwami: Rafael i św. Stanisława. Żonaty od 26 lat, dwoje dzieci.

Prowadzący: Kaja i Bartłomiej Grzankowscy – Świeżo upieczeni małżonkowie (z 8-miesięcznym stażem). Aktualnie kończą studia na UPJPII (Nauki o Rodzinie i Dziennikarstwo). Mają doświadczenie w prowadzeniu wspólnoty, kursu Alpha, wykładów oraz rekolekcji dla dzieci i młodzieży. Ich pragnieniem jest pomagać w budowaniu relacji damsko-męskich.

biznesplan_milosci.pdf 1.45MB [ .pdf ]