Był urodzinowy tort UPJPII! Wśród wielu atrakcji 19. Festiwalu Nauki i Sztuki w Krakowie fragmenty spektaklu "Lilia" o 11.45 i o godz. 14.00. Zapraszamy! 17 V 2019

17.05.2019 Konferencje, sesje

Był urodzinowy tort, bo to przecież rok jubileuszowy Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie, który 10 lat temu został przekształcony w uniwersytet z Papieskiej Akademii Teologicznej w Krakowie.

Uroczyste świętowanie nastąpi 16 października 2019 podczas inauguracji roku akademickiego 2019/2020, ale Festiwal Nauki i Sztuki w Krakowie to wspaniała okazja nie tylko do prezentowania potencjału naukowego uczelni, jej osiągnięć, przedstawienia rekrutacyjnej oferty, ale także do zapoznawania z jej historią, planami na przyszłość.

Festiwal daje gościom przybyłym na Rynek Główny możliwość wczucia się w atmosferę jaka panuje na uczelni. A o to w dwóch namiotach festiwalowego miasteczka zabiega kilkudziesięciu studentów UPJPII, którzy "dwoją się i troją", by wszyscy w tym miejscu czuli się dobrze, by wyszli stąd bogatsi o wiedzę, z gwarancją dobrego samopoczucia.

ZAPRASZAMY DO NAMIOTÓW UNIWERSYTETU PAPIESKIEGO JANA PAWŁA II W KRAKOWIE! Wszystkich - dzieciaki, młodzież, osoby w sile wieku i najstarszych mieszkańców oraz gości naszego grodu.

W piątek 17 maja, od godz. 10.00 do 18.00. W sobotę od 10.00 do 17.00

Polecamy przybycie w sobotę, 18 maja br. o godz. 11.15 i o 14.00, wówczas na festiwalowej scenie będzie można zobaczyć 15-minutowe pokazy taneczne, na które złożą się sceny ze spektaklu "Lilia".  To baletowe przedstawienie obrazujące życie Maryi było już niejednokrotnie gromko oklaskiwane w Krakowie, wielu innych miastach Polski, w Lourdes i Panamie. Czas, by cieszyć się mogli radością i zarażać entuzjazmem Wspólnoty "Lilia", czyli teatru tańca działającego w ramach Duszpasterstwa Akademickiego "Patmos",  także widzowie Festiwalu Nauki iSztuki w Krakowie. ZAPRASZAMY!

Trailer spektaklu:

Strona