Casting do Biura Prasowego i Sekcji Realizacyjnej 15. Dni Tischnerowskich - przedłużona możliwość zgłoszeń

26.01.2015 Komunikaty

Zapraszamy do udziału w castingu do Biura Prasowego i Sekcji Realizacyjnej 15. Dni Tischnerowskich.

Dni Tischnerowskie to coroczne wydarzenie, którego celem jest popularyzacja dorobku pisarskiego oraz myśli filozoficznej i społecznej księdza profesora Józefa Tischnera jak najszerszej grupie odbiorców. W tym roku odbędzie się już piętnasta edycja tego projektu, a głównym jej organizatorem jest UPJPII. Pozostałymi organizatorami są: Uniwersytet Jagielloński, Państwowa Wyższa Szkoła Teatralna, Społeczny Instytut Wydawniczy Znak, Instytut Myśli Józefa Tischnera.

Zapraszamy studentów UPJPII do włączenia się w organizację 15. Dni Tischnerowskich. Potrzebujemy wolontariuszy do Biura Prasowego i Sekcji Realizacyjnej.

Biurem Prasowym koordynuje Monika Wiertek – rzecznik prasowy UPJPII (rzecznik@upjp2.edu.pl).

Serdecznie zapraszamy!

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Pierwsze spotkanie osób wybranych do obu zespołów odbędzie się na początku lutego.

Do zadań Biura Prasowego będzie należało:

− przygotowanie serwisów informacyjnych

− przygotowanie briefingu dla dziennikarzy i materiałów prasowych

− stały kontakt z mediami

− opracowanie materiałów informacyjnych do Internetu

Sekcja Realizacyjna będzie się zajmować:

− realizacją promocji w mediach społecznościowych oraz na stronach internetowych

− obsługą techniczną spotkań realizowanych w ramach 15. Dni Tischnerowskich

− kolportażem materiałów promocyjnych

− wysyłką zaproszeń

− współpracą przy realizację programu outdorowego

Poszukujemy osób pracowitych, kreatywnych, odpowiedzialnych oraz chcących zdobyć doświadczenie m.in. w PR, dziennikarstwie, organizacji konferencji. Mile widziani studenci dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz filozofii.

Praca odbywać się będzie na zasadzie wolontariatu. Zapewniamy zaświadczenia o wolontariacie. Studenci dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz filozofii mają możliwość zaliczenia uczestnictwa w projekcie jako praktyk studenckich zgodnie z regulaminem praktyk obowiązującym na danym kierunku.

Chętni proszeni są o wysłanie zgłoszenia za pomocą formularza. Na zgłoszenia czekamy do 6 lutego br.