Chór Psalmodia na XXIV Myślenickim Festiwalu Pieśni Religijnej "Kolędy i pastorałki" 1 II 2015

29.01.2015 Komunikaty

1 lutego br. chór Psalmodia Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II oraz sekcje jednorodne Krakowski Chór Żeński Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II oraz Krakowski Chór Męski Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II wezmą udział w XXIV Myślenickim Festiwalu Pieśni Religijnej Kolędy i pastorałki. W konkursie udział bierze wiele znakomitych chórów z całej Polski. Przesłuchania konkursowe trwają 2 dni w Sali Widowiskowej MOKiS w Myślenicach. Dodatkowo Krakowski Chór Żeński UPJPII uświetni swoim śpiewem mszę świętą o godz. 9.30 w kościele pw. Narodzenia NMP przy ul. Piotra Skargi w Myślenicach, natomiast Krakowski Chór Męski UPJPII zaśpiewa o godz. 10.30 na mszy świętej w kościele pw. św. Brata Alberta na os. Tysiąclecia II w Myślenicach. Festiwal odbywa się pod Honorowym Patronatem Jego Eminencji ks. kard. Stanisława Dziwisza – metropolity krakowskiego.