Dodatkowe, płatne kursy języka angielskiego i języka hiszpańskiego

28.10.2015 Komunikaty

Międzywydziałowe Studium Języków Obcych zaprasza wszystkich posiadających znajomość języka hiszpańskiego na poziomie A2 do podniesienia swoich kompetencji językowych do poziomu B1.

Kurs języka hiszpańskiego będzie trwał przez cały rok akademicki 2015/2016 (60 godz.).

Zapisy do dnia 30 października br. w sekretariacie MSJO (ul. Franciszkańska 1, pokój 14) lub mailowo na adres malgorzata.kolaczyk@gmail.com. Egzamin poświadczający znajomość języka odbędzie się 4 listopada br.

Szczegółowe informacje na plakacie.

Międzywydziałowe Studium Języków Obcych zaprasza na dodatkowy, odpłatny kurs języka angielskiego, przygotowujący do osiągnięcia poziomu B2. Poziom ten jest konieczny, aby uzyskać dyplom ukończenia studiów I stopnia.

Kurs może też być okazją dla tych, którzy ukończyli już lektorat, a nie chcą tracić kontaktu z językiem lub tych, którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje językowe.

Kurs języka angielskiego będzie trwał przez cały rok akademicki 2015/2016 (60 godz.).

Zapisy do dnia 30 października br. w sekretariacie MSJO (ul. Franciszkańska 1, pokój 14) lub mailowo na adres kursb2upjp2@gmail.com .

Szczegółowe informacje na plakacie.