Dodatkowy kurs języka angielskiego

29.09.2014 Komunikaty

Międzywydziałowe Studium Języków Obcych UPJPII zaprasza na dodatkowy, odpłatny (poza obowiązkowymi lektoratami) kurs języka angielskiego.

Kurs umożliwi:
- osiągnięcie poziomu B2 i będzie stanowił dodatkową pomoc, by przygotować się do zakończenia lektoratu na wymaganym poziomie B2,
- przystąpienie do organizowanego poza zwykłym lektoratem ogólnouczelnianego egzaminu na poziome B2 (dla tych studentów, którzy lektorat skończyli na niższym poziomie lub po poświadczeniu poziomu B2 z j. angielskiego chcą zmienić język)
Przypominamy, że poświadczenie poziomu B2 w postaci oceny kończącej lektorat lub w postaci wyniku pozytywnego uzyskanego w trakcie ogólnouczelnianego egzaminu jest konieczne, aby uzyskać dyplom ukończenia studiów I stopnia.

Kurs jest przeznaczony również dla studentów II i III roku, którzy ukończyli już lektorat, a nie chcą tracić kontaktu z językiem oraz wszystkich tych, którzy pragną podnieść swoje kwalifikacje językowe.

Zajęcia będą odbywać się przez cały nadchodzący rok akademicki 2014/2015.
Wymiar godzinowy rocznego kursu: 60 godzin.
Poziom startowy kursu: B1.
Wymagana minimalna liczba uczestników: 12.
Cena za semestr (30 godzin): 300 złotych.

Zapisy i informacje w sekretariacie MSJO do dnia 20 października 2014 r. lub na adres e-mail: kursb2upjp2@gmail.com