Dr hab. Klaudia Cymanow-Sosin i ks. prof. dr hab. Jan Dziedzic członkami Polskiej Komisji Akredytacyjnej na kadencję 2024–2027 23 XI 2023

24.11.2023 Komunikaty

powolanie_do_polskiej_komisji_akredytacyjnej_2024-1280_fot1.jpg

Z radością informujemy, że pani dr hab. Klaudia Cymanow-Sosin z Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie i ks. prof. dr hab. Jan Dziedzic, dziekan Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie zostali wybrani na członków VII kadencji Polskiej Komisji Akredytacyjnej. Minister Edukacji i Nauki powołał skład Polskiej Komisji Akredytacyjnej (PKA) na kadencję 2024–2027, która rozpocznie się 1 stycznia 2024 r.

PKA jest niezależną instytucją działającą na rzecz zapewniania i doskonalenia jakości kształcenia w polskim systemie szkolnictwa wyższego i nauki. W skład PKA wchodzi 100 członków oraz przewodniczący Parlamentu Studentów RP.

Powołanie członków VII kadencji Polskiej Komisji Akredytacyjnej na lata 2024-2027