Dr hab. Małgorzata Duda, prof UPJPII konsultorem Komisji Charytatywnej KEP, o. dr hab. Michał Legan OSPPE w Zespole Programowym ds. Telewizyjnych Transmisji Mszy św. 11 III 2021

15.03.2021 Komunikaty
W czwartek, 11 marca, biskupi dokonali wyborów do gremiów Episkopatu oraz do instytucji kościelnych podległych Konferencji Episkopatu Polski.
Dr hab. Małgorzata Duda, prof UPJPII – prorektor ds. studenckich i dydaktyki została powołana na stanowisko konsultora Komisji Charytatywnej KEP.
03_malgorzata_duda_12802.jpg
Do zadań komisji należy m.in.: koordynacja duszpasterstwa charytatywnego, współpraca z zarządem Caritas Polska oraz dyrektorami Caritas poszczególnych diecezji przez udział w ich spotkaniach formacyjnych i patronat nad organizacją ogólnopolskich pielgrzymek.
O. dr hab. Michał Legan OSPPE, wykladowca na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie został powołany do Zespołu Programowego ds. Telewizyjnych Transmisji Mszy św.
legan_michal.jpg
Serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej pracy!