Dr Maria Łuszczyńska wyróżniona tytułem "Kobieta charyzmatyczna"

07.03.2017 Komunikaty

28 lutego 2017 w Wyższej Szkole Pedagogicznej im. Janusza Korczaka w Warszawie odbyło się spotkanie Kapituły Programu Kobieta Charyzmatyczna. Do tytułu nominowano prawie sto pań, które wyróżniają się na polu gospodarki, kultury i sztuki, sportu, nauki oraz działalności społecznej.

Wśród uhonorowanych tytułem "Kobieta charyzmatyczna" jest dr Maria Łuszczyńska, adiunkt w Katedrze Etyki Pracy Socjalnej Instytutu Pracy Socjalnej Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Papieskiego w Krakowie – wyrózniona w kategorii: Kobieta w nauce oraz Kobieta społeczna.

Kobiety charyzmatyczne mają pasje i marzenia, które zamieniają w plany i urzeczywistniają, ale nie robią tego kosztem innych! Są kreatywne, przedsiębiorcze i zaradne życiowo. Potrafią dzielić się swoją wiedzą, dobrą energią i tym, czym mogą - podkreśla Beata Sekuła, redaktor naczelna Magazynu WHY Story oraz pomysłodawczyni Programu. – Co prawda zdarzają się im potknięcia, napotykają wiele wyzwań, jednak zawsze idą do przodu. Są realistkami, ale wierzą, że solidarność kobiet ma sens. Najbardziej jednak w życiu chcą kochać i być kochane!

W skład Kapituły weszli przedstawiciele patronów Programu, laureatki poprzedniej edycji, które zostały nagrodzone tytułem w kategorii Kobieta wszechstronna oraz redaktorzy Magazynu WHY Story. Głównym organizatorem Programu jest WHY Media Group.

Tytuły zostaną wręczone podczas konferencji, która odbędzie się 20 marca w krakowskim Teatrze „Bagatela”.

Więcej informacji o wydarzeniu tutaj