DZIEŃ OTWARTY Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej 9 III 2017

15.02.2017 Komunikaty

Prezentacja Telewizji JP2TV, Radia Bonus, Edukacyjnego Laboratorium Mediów Społecznościowych i Laboratorium Medialnej Grafiki Komputerowej oraz warsztaty dziennikarstwa telewizyjnego znajdują się w programie organizowanego przez Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej 9 marca 2017 roku DNIA OTWARTEGO Instytutu.

Dyrektor ks. dr hab. Michał Drożdż, prof. UPJPII i pracownicy Instytutu zapraszają do zapoznania się z ofertą i bazą naukowo-dydaktyczną jaką dysponuje Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie.

Dzień otwarty Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej planowany jest: 9 marca 2017r., 16 marca 2017 r. i 23 marca 2017 r.

Miejsce organizacji dnia otwartego: Kraków, ul. Franciszkańska 1

Program

9.00 – 9.45     Zwiedzanie Biblioteki Uniwersyteckiej – po wcześniejszym zgłoszeniu grupy

10.00 – 10.15 Powitanie Dyrektora Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej i słowo Dziekana Wydziału Nauk Społecznych

ks. dr hab. Antoni Świerczek – Dziekan Wydziału

10.15 – 10.30 Prezentacja Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej

ks. dr hab. Michał Drożdż, prof. UPJPII – Dyrektor Instytutu i Akademickiego Centrum Medialnego

10.30 – 11.00 Telewizja JP2TV

dr red. Paulina Guzik, mgr red. Bernadetta Cich

11.00 – 11.30 Edukacyjne Laboratorium Mediów Społecznościowych

dr hab. Krzysztof Gurba – Prodziekan Wydziału Nauk Społecznych

11.30 – 12.00 Laboratorium Medialnej Grafiki Komputerowej

mgr red. Barbara Pajchert, mgr Dawid Kaczmarczyk

12.00 – 12.30 Radio Bonus

mgr red. Dominika Baraniec

12.30 – 13.00 Warsztaty dziennikarstwa telewizyjnego

dr Jolanta Niewińska

13.00 – 13.45 Zwiedzanie Biblioteki Uniwersyteckiej – po wcześniejszym zgłoszeniu grupy

Organizator:

Dane adresowe i kontaktowe:

adres: 31-044 Kraków, ul. Grodzka 40

e-mail: idiks@upjp2.edu.pl

Ponad dwieście osób potwierdziło już udział w kolejnych Dniach Otwartych organizowanych przez Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej UPJP2. Wydarzenie cieszy się ogromnym zainteresowaniem młodzieży szkół licealnych, zarówno z Krakowa, jak Nowego Targu, Sosnowca czy Chrzanowa. W czasie pięcioletniej współpracy, określonej umowami patronatu akademickiego, lub wynikającymi z zainteresowania nauczycieli i uczniów, gościliśmy także osoby z Częstochowy, Kielc, Tarnowa czy Dębicy. W przyszłym roku zapowiadają już swój udział licealiści z Jarosławia. Czekamy na kolejne zgłoszenia i zapraszamy do udziału w Dniu Otwartym IDiKS.