Dzień otwarty Wyższego Seminarium Duchownego Archidiecezji Krakowskiej 20 IV 2013

16.05.2014 Komunikaty

Księża i alumni Wyższego Seminarium Duchownego Archidiecezji Krakowskiej serdecznie zapraszają na dzień otwarty, który odbędzie się w sobotę 20 kwietnia 2013 r. Propozycja skierowana jest do młodzieży, studentów i dorosłych, którzy chcą zobaczyć seminarium od środka, zapoznać się z kwestią powołania kapłańskiego i życiem kleryków.

W planie przewidziano mszę świętą, zwiedzanie budynku, możliwość rozmowy i spotkań z kapłanami, spowiednikami i klerykami oraz koncert seminaryjnego zespołu muzycznego. Rozpoczęcie dnia otwartego o godzinie 14.30 w budynku seminarium przy ul. Podzamcze 8. Chętnych do kibicowania na meczu księża vs. klerycy zapraszamy już o godz. 11.00 na stadion KS Nadwiślan.

Więcej informacji na stronie Seminarium www.seminarium-krakow.pl. Zgłoszenia i pytania prosimy kierować na adres: dzienseminarium2013@gmail.com.