Dzień Rodzicielstwa Zastępczego z udziałem UPJPII – „Dom dla niechcianych uczuć” 28 V 2022

26.05.2022 Komunikaty
Data: 28.05.2022
Miejsce wydarzenia: Fundacja PROJEKT ROZ, ul. Tyniecka 140A, Kraków; Online
Godzina: 09:00 - 16:30

dzien_rodzicielstwa_zastepczego-1280.jpg

Już po raz czwarty studenci Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie włączają się czynnie w organizację Dnia Rodzicielstwa Zastępczego. W tym roku wydarzenie „Dom dla niechcianych uczuć” odbędzie się 28 maja w formie hybrydowej:

Podczas tegorocznej edycji wydarzenia zostanie zaprezentowana wyjątkowa książka Opowieści Nierodziców, napisana w czasie trwania projektu prowadzonego przez pisarza Mikołaja Grynberga. Oprócz spotkania autorskiego, organizatorzy przygotowali trzy panele dyskusyjne:

• literacki,
  • psychologiczny,
  • poświęcony budowaniu ecosystemu wokół pieczy zastępczej.

Wezmą w nich udział opiekunowie zastępczy, eksperci oraz wszyscy ci, którym losy polskiej pieczy zastępczej nie są obojętne.

Projekt „Dom dla niechcianych uczuć” wywodzi się z Koła Naukowego Komunikacji Wizerunkowej w Instytucie Dziennikarstwa, Mediów i Komunikacji Społecznej UPJPII. Dziś członkami projektu są również studenci roczników najmłodszych, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w działaniach społecznych i organizacyjnych.

Serdecznie zachęcamy wszystkich do śledzenia poczynań naszych studentów w ramach wspomnianego projektu „Dom dla niechcianych uczuć” na Facebooku oraz Instagramie.