"E-sport – nowa nisza dla dziennikarzy" - webinarium studentów dziennikarstwa i komunikacji społecznej 4 II 2021

28.01.2021 Konferencje, sesje

Szanowni Państwo,

w imieniu studentów IV roku kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalności Digital Media, mamy przyjemność zaprosić Państwa na organizowany przez nas

webinar: E-sport – nowa nisza dla dziennikarzy.

Wydarzenie odbędzie się on-line, 4 lutego 2021 roku, o godzinie 19:00, na stronie fanpage’a Nagrody Młodych Dziennikarzy na Facebooku.

Gośćmi webinaru będą:

• Marcin Stus – dziennikarz „Przeglądu Sportowego" i Onetu, absolwent Instytutu Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego. W serii „Czynnik E" prowadzi rozmowy z osobami, którzy rozwijają e-sport w Polsce.
  • Radosław Florkowski – czołowy caster Polskiej Ligi Esportowej, specjalizujący się w grach typu FPS. Regularnie komentuje mecze na antenie Polsat Games, na platformie Twitch.tv.

Wydarzenie poprowadzą studenci dziennikarstwa i komunikacji społecznej Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie: Karolina Zając oraz Filip Muller.

W trakcie trwania webinaru będzie możliwość zadawania pytań, do czego ogromnie zachęcamy.

Wszystkich zainteresowanych zagadnieniem e-sportu oraz dziennikarstwa e-sportowego serdecznie zapraszamy.

Link do wydarzenia na Facebooku, na którym odbędzie się webinar:

Z wyrazami szacunku,
Studenci IV roku DIKS, spec. Digital Media