„Education in the Family – Family in Education” – Międzynarodowa Konferencja Naukowa 16–17 V 2022

14.04.2022 Konferencje, sesje
Data: 16 - 17.05.2022
Miejsce wydarzenia: Biblioteka Główna UPJPII, ul. Bobrzyńskiego 10, Kraków

education_in_the_family-1280a.jpg

Instytut Pedagogiki i Nauk o Rodzinie Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie zaprasza na Międzynarodową Konferencję Naukową „Education in the Family – Family in Education” organizowaną we współpracy z Uniwersytetem w Debreczynie (Wydział Edukacji Dzieci i Pedagogiki Specjalnej).

Konferencja odbędzie się w dniach 16–17 maja 2022 r. w sali konferencyjnej Biblioteki Głównej UPJPII, w formie hybrydowej (stacjonarnej, z możliwością udziału online). Konferencja przebiegać będzie w języku angielskim. Głównym celem konferencji jest diagnoza wychowania w rodzinie oraz miejsca rodziny w systemie edukacyjnym. Dodatkowo celem konferencji jest wypracowanie nowych form pomocy rodzinie w wychowaniu i edukacji poprzez wymianę doświadczeń międzynarodowej wspólnoty teoretyków i praktyków wychowania.

Obrady konferencyjne będą prowadzone w czterech odrębnych sesjach tematycznych:

1. Wychowanie w rodzinie.
  2. Rodzina w systemie edukacyjnym.
  3. Społeczne aspekty edukacji.
  4. Edukacja mniejszości etnicznych.

Materiały pokonferencyjne zostaną opublikowane w czasopismach naukowych w Polsce i na Węgrzech. Zainteresowanych czynnym udziałem w konferencji prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz przesłanie konspektu referatu w języku angielskim do 3 maja 2022 r. W przypadku większej ilości zgłoszeń organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wyboru referatów. Potwierdzenie przyjęcia referatu zostanie Państwu przekazane do 6 maja 2022 r. Opłata konferencyjna dla prelegentów wynosi 300 PLN (obejmuje obiad w pierwszy i drugi dzień konferencji, kolację, poczęstunek w przerwach obrad, materiały konferencyjne). Informacja o terminie płatności zostanie podana po przyjęciu referatu.

Osoby zainteresowane uczestnictwem biernym proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Uczestnictwo bierne w konferencji jest bezpłatne. Prelegenci otrzymają certyfikat poświadczający aktywny udział w konferencji, uczestnicy bierni otrzymają certyfikat biernego uczestnictwa.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdą Państwo na stronie internetowej „Education in the Family – Family in Education”. W razie dodatkowych pytań, prosimy o kontakt pocztą elektroniczną pedagogy.conference@upjp2.edu.pl.

#Krakow #KrakowDlaNauki #NaukaPrzyszlosciaKrakowa #nauka #science #KrakowskieKonferencjeNaukowe

Serdecznie zapraszamy!