Egzamin ogólnouczelniany potwierdzający poziom języka B2 lub B2+ - kolejny termin

10.07.2015 Komunikaty

Międzywydziałowe Studium Języków Obcych informuje, że kolejny termin egzaminu ogólnouczelnianego potwierdzającego poziom B2 lub B2+ z języka nowożytnego dla osób zainteresowanych sprawdzeniem znajomości języka nowożytnego oraz otrzymaniem potwierdzenia umiejętności posługiwania się nim na deklarowanym poziomie odbędzie się w dniu 16 września 2015 roku o godz. 11.30 w budynku przy ul. Franciszkańskiej 1 w sali 111.

Koszt kolejnego podejścia wynosi: 150 zł.
Opłaty należy dokonać na indywidualne konto studenta.
Tytuł opłaty: "egzamin ogólnouczelniany poziom B2 kolejne podejście" lub "egzamin ogólnouczelniany poziom B2+ kolejne podejście"

Osoby podchodzące do egzaminu po raz pierwszy nie wnoszą opłaty.

Deklaracje uczestnictwa w egzaminie i potwierdzenia wpłaty należy składać do dn. 10 września br. w Sekretariacie Międzywydziałowego Studium Języków Obcych, ul. Franciszkańska 1, s. 14A (parter).