Egzamin ogólnouczelniany potwierdzający znajomość języków nowożytnych 9 IX 2022

Egzamin potwierdzający poziom B2 lub B2+

9 września 2022 (piątek) o godz. 9:00
ul. Franciszkańska 1, sala 124

Egzamin ogólnouczelniany przeznaczony jest dla:

1. Studentów, którzy zdali już egzamin w ramach lektoratu języka nowożytnego w latach ubiegłych na poziomach niższych (np. A1, A2, B1), a obecnie po uzupełnieniu wiadomości, powinni zdać egzamin potwierdzający znajomość języka na poziomie B2 lub B2+.
  2. Studentów, którzy po zdaniu egzaminu ogólnouczelnianego z języka nowożytnego na poziomie B2 lub B2+ chcieliby w kolejnym roku akademickim rozpocząć naukę innego języka obcego (w tym również języka od podstaw).
  3. Studentów, którzy w maju 2022 nie zdali egzaminu ogólnouczelnianego (każde kolejne przystąpienie do egzaminu jest odpłatne).

Na podstawie pozytywnego wyniku egzaminu Student otrzyma stosowne zaświadczenie potwierdzające znajomość języka na danym poziomie i będzie zobowiązany przedstawić je w swoim sekretariacie (informacja potrzebna do umieszczenia na suplemencie ukończenia studiów).

Przypominamy, że student kończący I stopień studiów musi mieć potwierdzony poziom B2, a kończący jednolite studia magisterskie musi mieć potwierdzony poziom B2+.

Osoby chętne do przystąpienia do egzaminu proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego do 4 września 2022 r. i przesłanie lub dostarczenie go do sekretariatu Międzywydziałowego Studium Języków Obcych (e-mail msjo@upjp2.edu.pl, ul. Franciszkańska 1, pokój 014A).

Międzywydziałowe Studium Języków Obcych