Egzamin ogólnouczelniany potwierdzający znajomość języków nowożytnych na poziomie B2 lub B2+ 17 IX 2021

10.08.2021 Komunikaty

(nie dotyczy studentów roku I)

Drugi termin – 17 września 2021 r. (piątek) - godz. 9.00

1. Termin wrześniowy przeznaczony jest dla osób, które zobowiązane są potwierdzić poziom B2 lub B2+ celem ukończenia studiów I stopnia lub studiów jednolitych magisterskich, a egzamin kończący lektorat zdały na niższym poziomie, a także dla osób, które na przykład chcą zmienić język po potwierdzeniu poziomu.

Osoby chętne do przystąpienia do egzaminu we wrześniu, proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego LINK 1 oraz odesłanie go do dnia 5 września 2021r. (piątek) na adres Sekretariatu MSJO: msjo@upjp2.edu.pl

2. Egzamin zostanie przeprowadzony wyłącznie w formie zdalnej.
Informacje dotyczące egzaminu znajdą Państwo pod poniższymi linkami:

-LINK 2 (struktura egzaminu i zasady oceniania)

-LINK 3 (tematy na część ustną egzaminu ogólnouczelnianego)

-LINK 4 Zagadnienia gramatyczne - język angielski (poziom B2 oraz B2+)

3. Pierwsze podejście do egzaminu jest bezpłatne. Jeżeli ktoś zdaje egzamin po raz drugi (lub kolejny), zobowiązany jest uiścić opłatę w wysokości 150 złotych, korzystając z indywidualnego konta studenta.

Opis wymagań egzaminacyjnych ogólnouczelnianego egzaminu potwierdzajacego poziom B2 oraz poziom B2+ dla języków (załącznik nr 2 do Zarządzenia nr 24/2019 Rektora UPJP II  z dn.12 lipca 2019r.

LISTA CERTYFIKATÓW JĘZYKOWYCH UPRAWNIAJĄCYCH DO ZWOLNIENIA Z EGZAMINU B2 LUB B2+ LUB CAŁEGO LEKTORATU NA STUDIACH I, II STOPNIA LUB JEDNOLITYCH STUDIACH MAGISTERSKICH UZNAWANYCH PRZEZ MSJO UPJP II  (załącznik nr 3 do Zarządzenia nr 24/2019 Rektora UPJPII z dn.12 lipca 2019r.)

Więcej informacji na stronie msjo.upjp2.edu.pl