Gala Laurów Studenckich UPJPII już w najbliższą sobotę 20 VI 2020. Zapraszamy do udziału!

15.06.2020 Komunikaty

II edycja Gali Laurów Studenckich UPJPII  już w tę sobotę o 18!

Po ubiegłorocznym sukcesie Gali Laurów Studenckich UPJPII, studenci doczekali się drugiej edycji. Tym razem w wyjątkowym miejscu, w wyjątkowych warunkach. Idea uhonorowania pracowników Uczelni powstała, by w szczególny sposób uczcić 20 lat Samorządu Studentów UPJPII. Dziś spontaniczny pomysł przerodził się w tradycję, która już na zawsze wpisała się w kalendarz studenckich imprez.

Tegoroczna Gala będzie znacznie różniła się od poprzedniej, bowiem epidemiczne warunki nie pozwoliły na organizację w tradycyjnej formie. Samorząd Studentów UPJPII wybrał postać online, by każdy zainteresowany mógł dołączyć. Aby wziąć udział należy śledzić media społecznościowe Samorządu oraz wziąć udział w wydarzeniu na Facebooku pod linkiem: https://www.facebook.com/events/251293652865397/. Gala transmitowana będzie z sali obrad przy Kanoniczej 9, 20 czerwca o godzinie 18.

Plany zorganizowania Gali Laurów już dawno pojawiły się w kalendarzu Samorządu. Chcieliśmy, by było to wyjątkowe wydarzenie. Dzięki pandemii możemy być pewni, że zapamiętamy je na długi czas. Wykładowcy niejednokrotnie robili wszystko, by ułatwić zdalne nauczanie, dlatego nie mogliśmy odpuścić tego tematu. Chcieliśmy, by studenci mogli docenić pracowników Uczelni, szczególnie teraz, gdy nie mogą zrobić tego osobiście. Mówił Michał Żelazko - przewodniczący Samorządu Studentów UPJPII.

Nagrody wręczane są w 5 kategoriach:  Sprzymierzeniec Studentów, Przyjaciel Studentów, Naukowiec Roku, Mentor Studentów, Dydaktyk Roku. Każdy student niezależnie od kierunki i roku studiów mógł zgłosić swojego kandydata do danej kategorii. Spośród zgłoszonych kapituła konkursowa wyłoniła po trzech nominowanych do każdego typu.

Tegorocznymi nominowanymi są:

W kategorii Sprzymierzeniec Studentów:

• mgr Marta Krzanowska
  • mgr Dorota Lazarowicz
  • ekon. Teresa Słapak

W kategorii Przyjaciel Studentów:

• dr Paulina Guzik
  • mgr lic. Łukasz Rzepka
  • dr hab. Wojciech Węgrzyniak

W kategorii Naukowiec Roku:

• dr hab. Tomasz Gałuszka, prof. UPJPII
  • dr Sławomir Soczyński
  • dr hab. Damian Wąsek, prof. UPJPII

W kategorii Mentor Studentów:

• dr hab. Jerzy Dadaczyński, prof. UPJPII
  • dr hab. Lucyna Rotter
  • prof. dr hab. Tomasz Rozkrut

W kategorii Dydaktyk Roku:

• dr hab. Roman Bogacz, prof. UPJPII
  • dr Piotr Studnicki
  • mgr Kalina Lechowicz

Laureatów poznamy podczas Gali Laurów Studenckich 20 czerwca o godz. 18.

Drodzy Studenci,
to zaszczyt móc po raz drugi organizować tak podniosłe wydarzenie jakim jest Gala Laurów Studenckich UPJPII.

Pragniemy dać wyraz naszej wdzięczności i uznania wobec tych, którzy w szczególny sposób przyczyniają się do naszego rozwoju, do niesamowitej atmosfery naszej Uczelni i sprawiają, że nawet największy kłopot, staje się błahostką. Chcemy w ten sposób, w imieniu całej społeczności studenckiej powiedzieć DZIĘKUJĘ.
Nic jednak nie dzieje się samo. To nasze wspólne wydarzenie i wspólny cel. Dlatego też zachęcamy Was do dołączenia do wydarzenia na naszym facebooku (TUTAJ KLIK), oraz do oddania swojego głosu w każdej z pięciu kategorii. Macie realny wpływ na wynik, na to, do kogo trafi statuetka.

Mamy nadzieję, że będziecie z nami również online podczas uroczystej Gali, która już w najbliższą sobotę 20.06 br. o godzinie 18:00!
Przygotowaliśmy dla Was niespodziankę, tak więc nie może Was zabraknąć!
Życzymy udanej sesji i do zobaczenia wkrótce!
Samorząd Studentów UPJPII