Studenci UPJPII zajęli II miejsce w X Jubileuszowym Konkursie Prawa Kanonicznego

13.03.2020 Komunikaty

W dniu 11 marca 2020 r. na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie miał miejsce Jubileuszowy X Ogólnopolski Konkurs Prawa Kanonicznego. W konkursie wzięła udział drużyna z Wydziału Prawa Kanonicznego naszego Uniwersytetu. Nasz Wydział reprezentowali studenci p. Tomasz Kisiel, p. Kamil Pindel oraz Rafał Waluch. Przedmiotem tegorocznych zmagań była materia z Księgi III KPK 1983 Nauczycielskie Zadanie Kościoła, a dokładnie Tytuł III - Wychowanie katolickie. Naszych studentów do naukowych zmagań przygotował ks. dr Marcin Wolczko, natomiast opiekunem w trakcie konkursu był ks. dr Bartłomiej Pieron.

Miło nam poinformować, że w zmaganiach Indywidualnych p. Tomasz Kisiel zdobył II miejsce, a p. Kamil Pindel IV. Drużynowo nasza grupa sklasyfikowana została na II miejscu. Zmagania drużynowe wygrała drużyna studentów reprezentowana przez Wydział Prawa Kanonicznego UKSW.

Naszym studentom i zwycięzcom składamy serdeczne gratulacje.