Informacje dla obcokrajowców dotyczące kursów j. polskiego oraz egzaminu

29.09.2014 Komunikaty

Informacje dla obcokrajowców dotyczące kursów języka polskiego oraz egzaminu sprawdzającego poziom znajomości języka:
1. Osobą odpowiedzialną za przeprowadzanie egzaminów sprawdzających poziom znajomości języka polskiego (w przypadku osób, które nie posiadają poświadczenia poziomu B2) jest pani mgr Magdalena Tatara. Egzamin jest przeprowadzany po ustaleniu terminu indywidualnie z panią mgr Magdaleną Tatarą.
2. Osobą odpowiedzialna za organizację i przeprowadzenie kursów językowych jest również pani mgr Magdalena Tatara.

Terminy kursów:

- kurs wakacyjny 60-godzinny: od 14 lipca do 1 sierpnia (3 tygodnie - 20 godz. / tydzień, czyli 4 godz. dziennie od poniedziałku do piątku)
- kurs wakacyjny 120-godzinny: od 14 lipca do 22 sierpnia (6 tygodni – 20 godz./ tydzień, czyli po 4 godz. dziennie od poniedziałku do piątku)
- kurs semestralny- od początku października 2014 r.
- kurs dwusemestralny - od początku października 2014 r.

Dane kontaktowe dla sekretariatów i studentów cudzoziemców:
Magdalena Tatara, e-mail: mtatara@gmail.com

***

Information for the foreigners concerning Polish language course and the exam verifying Polish language proficiency:
1. Mgr Magdalena Tatara is the person responsible for conducting exams verifying Polish language proficiency (applicable to the people who do not have valid certificates confirming their command of Polish at least at B2 common reference level of language proficiency). The exam takes place after the date is individually agreed upon with the coordinator.
2. Mgr Magdalena Tatara is also responsible for the organization and teaching Polish language courses.

Course dates:

- Summer course – 60 hours, starts on 14th July – 1st August (3 weeks – 20 hours a week, i.e. 4 hours a day, from Monday till Friday)
- Summer course – 120 hours, starts on 14th July – 22nd August (6 weeks – 20 hours a week, i.e. 4 hours a day, from Monday till Friday)
- A one-semester course – starting at the beginning of October 2014
- A two-semester-course – starting at the beginning of October 2014

Contact details for the university offices and foreign students:
Magdalena Tatara, e-mail: mtatara@gmail.com