Interaktywny Dzień Otwarty Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie 21 III 2023

10.03.2023 Komunikaty
Data: 21.03.2023
Miejsce wydarzenia: ul. Kanonicza 9, ul. Kanonicza 25, ul. Franciszkańska 1, ul. Grodzka 40, ul. Bernardyńska 3, ul. Bobrzyńskiego 10
Godzina: 08:45 - 16:00

dzien_otwarty_upjpii_2023-1280x500a.png

Maturzysto! Spędź z nami Pierwszy Dzień Wiosny 21 marca 2023 i weź udział w Interaktywnym Dniu Otwartym Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie!

Będzie to wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich, którzy chcą poznać tajniki życia akademickiego, zapoznać się z ofertą edukacyjną Uniwersytetu i spotkać ciekawych ludzi! Podczas Interaktywnego Dnia Otwartego zwiedzisz budynki, sale wykładowe oraz pracownie Uniwersytetu, posłuchasz nauczycieli akademickich, porozmawiasz z naszymi studentami i dowiesz się, że studia to nie tylko nauka! Nie przegap okazji, by na własne oczy przekonać się, dlaczego Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie jest najlepszym wyborem dla Ciebie!

Zapraszamy całe klasy, ale także uczestników indywidualnych. W przypadku osoby niepełnoletniej udział możliwy jest tylko pod opieką rodzica lub opiekuna prawnego. Wyślij zgłoszenie udziału do 17 marca, do godziny 12:00 przez FORMULARZ.

Informacja o zapewnieniu dostępności architektonicznej budynków Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie.

CZĘŚĆ I (ul. Kanonicza 9, Sala Senacka, I piętro)
8:45 Początek wydarzenia
9:00–9:15 Powitanie uczestników:
Ks. prof. dr hab. Robert Tyrała, rektor
Dr hab. Małgorzata Duda, prof. UPJPII, prorektor ds. studenckich i dydaktyki
9:15–10:45 Prezentacja wydziałów i oferty dydaktycznej
CZĘŚĆ II „Gra o wiedzę, czyli studiuj w sercu Krakowa!”
Gra terenowa połączona ze zwiedzaniem budynków oraz pracowni Uniwersytetu
(grę prowadzą studenci z poszczególnych kierunków studiów)
10:50–13:00 ul. Kanonicza 9 – Filozofia, Historia, Prawo kanoniczne
ul. Kanonicza 25 – Turystyka i zarządzanie dziedzictwem, Archiwistyka, zarządzanie dokumentacją i infobrokerstwo, Muzyka kościelna