Interdyscyplinarne warsztaty filozoficzne dla młodzieży "Czego uczą nas filozofowie?"

05.02.2015 Komunikaty

W drugim semestrze roku akademickiego 2014/2015 Wydział Filozoficzny UPJPII już po raz drugi organizuje interdyscyplinarne warsztaty filozoficzne dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych, która chce poznać nowe, często nieznane oblicza i zastosowania filozofii.

Udział w projekcie jest bezpłatny. Warsztatom towarzyszy konkurs. Nagrodą główną dla osób, które najlepiej rozwiążą zadania konkursowe są indeksy na studia licencjackie na kierunku Filozofia na Wydziale Filozoficznym UPJPII. Dla zwycięzcy przewidziano dodatkowo, w przypadku podjęcia studiów, stypendium na pierwszym roku w wysokości 500 zł miesięcznie. Dla osoby, która zajmie drugie miejsce, przewidziano stypendium naukowe na pierwszym roku studiów w wysokości 200 zł miesięcznie, a w przypadku trzeciego miejsca – 100 zł. Pulę nagród uzupełniają nagrody rzeczowe.

* uczestnicy biorą udział w warsztatach i konkursie za pomocą internetowej platformy edukacyjnej

* zgłoszenie należy przesyłać do 1 marca 2015 r.

* warsztaty trwają od 2 do 16 marca 2015 r.

* 28 marca 2015 r. finał konkursu i wręczenie nagród

* więcej informacji na www.warsztaty.filozofia.upjp2.edu.pl