Już od dziś wejdź w nowy semestr śpiewająco! Rekrutacja wiosenna do chóru Psalmodia. Przesłuchania 20 II 2019

05.02.2019 Komunikaty

Chór Psalmodia Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie zaprasza w swoje szeregi nowe głosy.

Przesłuchania 20 lutego!

Chór Psalmodia działający przy naszej uczelni zaprasza w swoje szeregi nowych chórzystów i chórzystki. W tym roku Psalmodia świętuje 30-lecie powstania, zaś sekcja żeńska i męska Krakowski Chór Żeński i Krakowski Chór Męski, 10-lecie samodzielnej działalności koncertowej. W związku z tym w tym sezonie artystycznym czekają nas ciekawe projekty artystyczne i wyjazdy, do których zapraszamy również Ciebie!
Jeśli kochasz śpiewać, nie boisz się wyzwań i chcesz poznać ludzi z pasją, to w Psalmodii znajdziesz to, czego szukasz. Nie wymagamy umiejętności czytania nut lub wcześniejszego doświadczenia chóralnego wszystkiego nauczysz się u nas na próbach i indywidualnych lekcjach emisji głosu.
Nabór do wszystkich głosów odbędzie się w środę 20 lutego w godzinach 18.00 19.00 przy ul. Bernardyńskiej 3 (na wszystkich chętnych będziemy czekać w hallu). Po pomyślnych przesłuchaniach zapraszamy później na próbę (pamiętajcie więc, aby zarezerwować sobie czas do 21.00) oraz na warsztaty wyjazdowe, które odbędą się w ostatni weekend lutego.
Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i wątpliwości, wystarczy, że napiszesz maila: info@psalmodia.pl lub skontaktujesz się z nami na Facebooku fb.com/psalmodia.choir