Kadry miłosierdzia. Światowe Dni Młodzieży okiem fotografów amatorów

07.10.2016 Komunikaty

Samorząd Studencki  UPJPII zaprasza na wernisaż wystawy fotograficznej Kadry miłosierdzia. Światowe Dni Młodzieży 2016 okiem fotografów amatorów.

Uczestniczyli w uroczystościach, dzielili radość ze wspólnego spotkania w Krakowie z młodzieżą z całego świata, przeżywali te dni każdy na swój sposób i robili zdjęcia, dziesiątki zdjęć, by zatrzymać niepowtarzalne chwile w kadrze. Zachęcając do przyjścia na wernisaż wystawy mówią:

„Przebrnęliśmy przez setki zdjęć, aby wybrać te, które najlepiej oddają charakter Światowych Dni Młodzieży. Kadry miłosierdzia, to ujęcia z samego centrum wydarzeń, to uchwycenie szczerych emocji ludzi, a przede wszystkich wspomnienie przeżytych razem chwil.

Organizatorami tego wydarzenia jesteśmy My, Młodzi. Chcemy jeszcze przez chwilę zatrzymać ducha ŚDM, zaklętego w kadrach amatorskich zdjęć.

Zapraszamy Was serdecznie na wernisaż, jak i na wystawę, może odnajdziecie siebie w fotografowanym tłumie?"

Wystawa jest wspólnym dziełem Samorządu Studenckiego UPJPII oraz  Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie. Koordynatorką projektu jest Maria Szajny.

Wernisaż odbędzie się 13 pażdziernika 2016 roku. o godz. 18.00 w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie przy ul. Rajskiej 1 (I piętro).

Fotografie będzie można oglądać od 13 października – 16 listopada 2016 roku.