Kolejna odsłona akcji #CHCEMISIE POMAGAĆ! na UPJPII

20.11.2020 Komunikaty

Koło Naukowe Komunikacji Wizerunkowej Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie zaprasza na 3. już odsłonę akcji #CHCEMISIE POMAGAĆ!. Wydarzenie ma wesprzeć podopiecznych krakowskiej placówki opiekuńczo-wychowawczej typu rodzinnego „Mały Książę”.

Organizatorzy akcji zauważają, że tegoroczny grudzień będzie zupełnie inny niż ten znany z lat poprzednich, co jednak nie zmienia faktu, że to miesiąc wyjątkowo kojarzący się z obdarowywaniem innych różnymi drobiazgami.

„Koło Naukowe Komunikacji Wizerunkowej od dwóch lat organizuje mikołajkową akcję charytatywną, polegającą na przygotowaniu paczki dla podopiecznych krakowskiej placówki opiekuńczo-wychowawczej. Nie chcąc porzucać tej inicjatywy w trudnym 2020 roku, postanowiliśmy przenieść ją do sieci” – zapowiadają.

Na facebookowym wydarzeniu akcji https://www.facebook.com/events/1244899442552104/ prowadzone będą licytacje charytatywne, z których pełny dochód zostanie przeznaczony na paczkę mikołajkową dla podopiecznych placówki „Mały Książę”. Aby jednak akcja mogła się udać potrzeba przedmiotów do licytacji – na chwilę obecną udało się pozyskać już książki, płyty, lekcje gry na różnych instrumentach czy też sesje zdjęciowe oraz domowe przetwory.

„Zwracamy się do was z pytaniem, czy nie zechcielibyście przeznaczyć jakiegoś przedmiotu na naszą licytację charytatywną, wspierając w ten sposób organizowaną przez nas akcję? Będziemy wdzięczni za odpowiedź do końca tego tygodnia i z góry serdecznie dziękujemy!” – organizatorzy apeluja i zachęcają jednocześnie do codziennej licytacji wystawionych przedmiotów. "Przedmioty przeznaczone na licytację będą pojawiać się każdego dnia. Wyczekujcie zatem wielu świetnych książek, przetworów domowej roboty a nawet lekcji gry na instrumentach czy zajęć z języków obcych. Dołączcie do nas już dziś i pokażcie, że Wam również chce się pomagać!"

3. edycja akcji #CHCEMISIE POMAGAĆ! Koła Naukowego Komunikacji Wizerunkowej UPJPII potrwa do 6 grudnia. Licytacje charytatywne będą przeprowadzane w dniach 20.11.2020 – 4.12.2020. Wpłaty za wylicytowane przedmioty uiszcza się na stronie www.zrzutka.pl/z/chcemisiepomagac2020.