Komunikat Rektora UPJPII dot. sposobu realizacji procesu dydaktycznego na UPJPII z dnia 12 X 2020

12.10.2020 Komunikaty

Komunikat Rektora UPJPII dot. sposobu realizacji procesu dydaktycznego na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie

Kraków, 12 października 2020 r.

KOMUNIKAT REKTORA UPJPII

dotyczący sposobu realizacji procesu dydaktycznego na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie

W związku z pogarszającą się sytuacją epidemiczną w naszym kraju, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo całej społeczności akademickiej, informuję, że z dniem 13 października br. cały proces dydaktyczny w naszym Uniwersytecie, w ramach studiów pierwszego i drugiego stopnia, jednolitych studiów magisterskich, studiów III stopnia i w Szkole Doktorskiej oraz innych form kształcenia, będzie realizowany wyłącznie z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość, zgodnie z regulacjami przyjętymi w Zarządzeniu Rektora 45/2020 z dnia 3 września br.

ks. dr hab. Robert Tyrała, prof. UPJPII
Rektor Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II