Komunikat Rektora UPJPII z dn. 17 września 2020 w spr. powrotu do stacjonarnego trybu pracy administracji i biblioteki UPJPII 17 IX 2020

17.09.2020 Komunikaty

Kraków, 17 września 2020 r.

KOMUNIKAT REKTORA UNIWERSYTETU PAPIESKIEGO JANA PAWŁA II W KRAKOWIE

z dnia 17 września 2020 roku w sprawie

powrotu do stacjonarnego trybu pracy pracowników administracji i biblioteki na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie

Od dnia 21 września (poniedziałek) pracownicy administracji i biblioteki UPJPII powracają do stacjonarnego trybu pracy w pełnym wymiarze godzin.

ks. dr hab. Robert Tyrała, prof. UPJPII

rektor Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie

Komunikat uzupełniający do Komunikatu Rektora UPJPII z 17 września 2020 w spr. powrotu do stacjonarnego trybu pracy administracji i biblioteki na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie (dot. Domu Długosza).
W związku z remontem Domu Długosza przy ul. Kanoniczej 25, od poniedziałku 21 września 2020 r. kwestura pracuje nadal zdalnie do odwołania, kadry częściowo zdalnie, częściowo stacjonarnie - również do odwołania (codzienny dyżur od 8.00 - 16.00).
Dziennik podawczy i kasa czynne będą od godz. 8.00 do 16.00.
Rektorat czynny w godz. 8.00 - 16.00 (obecnie w siedzibie kadr).
ks. Andrzej Lichosyt
kanclerz Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie