Konferencja "Badania młodych naukowców inspirowanych chrześcijaństwem" 26 II 2016

29.01.2016 Komunikaty

Samorząd Doktorantów Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie zaprasza do wzięcia udziału w  I Ogólnopolskiej Konferencji  Naukowej pt. Badania młodych naukowców inspirowanych chrześcijaństwem, organizowanej 26 lutego br. na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie.

Zapraszamy przedstawicieli szeroko rozumianych nauk humanistycznych:

• teologia ( w tym teologia biblijna, historyczna, systematyczna)
  • filozofia ( w tym filozofia społeczna, polityczna, etyka, bioetyka, estetyka, antropologia, eko-filozofia)
  • historia (w tym archeologia, historiografia, archiwistyka, historia sztuki)
  • prawo kanoniczne  (w tym prawo wyznaniowe, konkordatowe)
  • socjologia
  • i inne

Koszt czynnego uczestnictwa to 50 zł – pokrywa on materiały konferencyjne, przerwy kawowe i obiad dla prelegentów – zgłoszenia przyjmowane są do 5 lutego pod adresem oknbmnich@gmail.com. Udział bierny bez opłat. Wszelkie informacje dostępne na stronie wydarzenia na Facebooku.