Konferencja "Nauki o rodzinie – teraźniejszość i przyszłość" 13 I 2017

29.12.2016 Konferencje, sesje

Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie zaprasza na konferencję „Nauki o rodzinie – teraźniejszość i przyszłość”.

Podczas konferencji eksperci nauk o rodzinie i problematyki związanej z rodziną przedstawią nauki o rodzinie z perspektywy uniwersyteckiej, Senatu RP, Centralnej Komisji do Spraw Stopni i Tytułów, Polskiej Komisji Akredytacyjnej oraz z perspektywy jednostek posiadających prawa do nadawania stopnia doktora nauk humanistycznych w dyscyplinie nauki o rodzinie.

Swoimi badaniami, refleksjami i doświadczeniem podzielą się wygłaszając referaty:

ks. prof. dr hab. Józef Stala, (UPJPII)

prof. dr hab. Kazimierz Wiatr

prof. dr hab. Wojciech Świątkiewicz (UŚ)

dr hab. Elżbieta Osewska, (UKSW)

dr hab. Małgorzata Duda, (UPJPII)

ks. prof. dr hab. Piotr Morciniec, (UO)

dr hab. Paweł Landwójtowicz, (UO)

ks. dr hab. Antoni Świerczek, (UPJPII)

Organizatorzy zapraszają 13 stycznia 2017 roku do auli przy ul. Bernardyńskiej 3 w Krakowie. Początek konferencji o godz. 14.00.

Bezpośrednio po konferencji, o godz. 15.00, odbędzie się Walne Zebranie Polskiego Stowarzyszenia Familiologicznego.

Szczegóły w załączniku: