Konferencja "Ocalić nadzieję" 2 – 3 III 2018

21.02.2018 Konferencje, sesje

Konferencja organizowana przez Krakowskie Hospicjum dla Dzieci im. ks. Józefa Tischnera

Ocalić nadzieję

Dążenie do łączenia różnych form wsparcia jako towarzyszenie wyborowi rodziców w perinatalnej opiece paliatywnej

Villa Decius – Kraków, 2 – 3 III marca 2018 roku

Pierwsza edycja konferencji "Ocalić Nadzieję" zorganizowana przez Krakowskie Hospicjum dla Dzieci im. ks. J. Tischnera w marcu 2017 roku zaistniała jako bardzo potrzebne forum wymiany wiedzy i doświadczeń w zakresie perinatalnej opieki paliatywnej. Cieszyliśmy się z obecności specjalistów: lekarzy, położnych, psychologów oraz wszystkim innych zainteresowanych tym tematem. Zobaczyliśmy, że nie jesteśmy sami z wieloma pytaniami, jakie sobie stawiamy oraz że dialog filozofii, medycyny, psychologii i samego życia jest nam wszystkim bardzo potrzebny.

Pragniemy zaprosić Państwa na drugą edycję konferencji. Chcemy zarówno podzielić się wypracowanymi przez nas standardami opieki w Hospicjum Perinatalnym, jak i zaprosić do dyskusji nad możliwością skutecznego integrowania różnych form wsparcia rodzin oczekujących przyjścia na świat nieuleczalnie chorego dziecka.

Zainspirowani pierwszą konferencją, chcemy rozszerzyć jej formułę. Podczas drugiej edycji naszej konferencji będą mogli Państwo uczestniczyć w praktycznych warsztatach oraz w sesji wykładów wygłoszonych przez naszych gości, jak również stworzymy przestrzeń do zgłaszanych przez Państwa wystąpień.

Zaproszenie do udziału w konferencji skierowane jest do specjalistów: ginekologów położników, neonatologów, pediatrów, położnych, pielęgniarek, psychologów, a także studentów kierunków medycznych i psychologicznych oraz do wszystkich innych zainteresowanych osób.

Serdecznie zapraszamy!

link do strony internetowej konferencji TUTAJ

Szczegóły w załącznikach: