Konferencja "Wszystko zostało wam powierzone" 17 X 2013

15.05.2014 Konferencje, sesje

Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie oraz Duszpasterstwo Przedsiębiorców i Pracodawców „Talent” zapraszają na konferencję Wszystko zostało wam powierzone, która odbędzie się 17 października 2013 r.

Patronat honorowy: kard. Stanisław Dziwisz

Gość specjalny: dr J.-Robert Ouimet - kanadyjski przedsiębiorca, który przez ponad 35 lat kierowania dużą firmą rodzinną stworzył swój własny, oparty na wierze model zarządzania.

Program:

8.00 Msza święta w kaplicy seminaryjnej pod przewodnictwem ks. Grzegorza Piątka SCJ – Duszpasterstwo Przedsiębiorców i Pracodawców „Talent”
9.00 Modlitwa i otwarcie konferencji – ks. dr Marek Leśniak
9.05 Słowo wstępne dziekana Wydziału Teologicznego ks. dr. hab. Wojciecha Zyzaka, prof.UPJPII
9.10 Słowo Jego Eminencji ks. kard. Stanisława Dziwisza, Metropolity Krakowskiego
Moderator sesji: mec. Zbigniew Cichoń, Senator RP VII kadencji
9.20 Kościół w trosce o integralny rozwój pracodawców oraz pracowników – ks. dr Marek Leśniak, UPJPII Kraków
9.45 "Wszystko zostało wam powierzone" – dr J.-Robert Ouimet
11.15 Przerwa
12.00 Efektywne zarządzanie przez wiarę – dr J.-Robert Ouimet
13.30 Dyskusja panelowa z udziałem zaproszonych przedsiębiorców – moderator: ks. dr hab. Tomasz Kraj
14.30 Zakończenie konferencji