Konflikt rosyjsko-ukraiński rozpoczął się i trwa już w sferze informacji? Rozmowa z Klaudią Cymanow-Sosin w Radiu Kraków

22.02.2022 Komunikaty

cymanow-sosin_w_radio_krakow-1280.png
fot. RK

Rozmowa w Radiu Kraków nt. konfliktu rosyjsko-ukraińskiego była tym razem ukierunkowana na media. Z dr hab. Klaudią Cymanow-Sosin z Katedry Mediów i Komunikacji Społecznej Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie, z-cą dyr. Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej rozmawiał red. Jacek Bańka.

Polecamy rozmowę o świadomości medialnej, edukacji medialnej, wykorzystaniu mediów w życiu publicznym.

Rozmowa z dr hab. Klaudią Cymanow-Sosin przeprowadzona została 15 lutego 2022 r., w dniu, w którym Radio Kraków obchodziło 95-lecie istnienia. To właśnie tego dnia w 1927 roku Rozgłośnia Polskiego Radia w Krakowie rozpoczęła emisję programów, jako druga w Polsce, po Warszawie.

Wszystkiego najlepszego na dalsze lata działalności! Ciekawych, wartościowych audycji. Wspaniałych gości i rzeszy wiernych słuchaczy życzy wspólnota akademicka Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie!

Link do rozmowy „Konflikt rosyjsko-ukraiński rozpoczął się i trwa już w sferze informacji?”