Konkurs na wybór partnera do wspólnych działań w ramach projektu "Ścieżki Kopernika" został rozstrzygnięty

15.09.2016 Komunikaty

Ogłoszony przez Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie konkurs na wybór partnera do wspólnych działań w ramach projektu „Ścieżki Kopernika” został rozstrzygnięty.

Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie 24 sierpnia 2016 r. ogłosił otwarty nabór na partnera formalnego spoza sektora finansów publicznych, w celu wspólnego przygotowania i realizacji projektu „Ścieżki Kopernika” w ramach programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój Działania 2014‒2020.

14 września br., czyli w dniu otwarcia ofert, UPJPII informuje, iż przyjęta została oferta Caritas Archidiecezji Krakowskiej.

Zadaniem projektu jest rozwój kompetencji młodzieży ponadgimnazjalnej z wykorzystaniem zasobów dydaktycznych i naukowych UPJPII w Krakowie, w tym laboratoriów komputerowych oraz pracowni medialnych. Celem ‒ jeszcze większe zainteresowanie nauką, pobudzanie do kreatywnego myślenia, a także integracja środowisk ponadgimnazjalnych oraz akademickich.

Treść dokumentu w załączniku:

wybor_partner_ok.pdf 131.90KB [ .pdf ]