Ks. prof. dr hab. Józef Stala powołany do Zespołu ds. opracowania kierunków rozwoju nauk o rodzinie

01.04.2022 Komunikaty

Miło mi poinformować, że na podstawie par. 8, ust. 2 Regulaminu organizacyjnego Ministerstwa Edukacji i Nauki z dnia 28 grudnia 2021 roku, Pełnomocnik Ministra Edukacji i Nauki do Spraw Rodziny, 9 marca 2022 roku powołał „Zespół do spraw opracowania kierunków rozwoju nauk o rodzinie”, w skład którego został powołany ks. prof. dr hab. Józef Stala, pracownik naukowo-dydaktyczny Wydziału Teologicznego Sekcja w Tarnowie, Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie.

Ministerstwo Edukacji i Nauki doceniając wiedzę i kompetencję Księdza Profesora jednocześnie po raz kolejny zauważa i wyróżnia nasz Wydział i Uniwersytet.

Serdecznie gratulujemy Księdzu Profesorowi oraz życzymy kolejnych sukcesów

ks. dr hab. Marek Kluz, prof. UPJPII