Ks. prof. dr hab. Wojciech Zyzak wybrany przez KRASP do Rady Głównej Nauki i Szkolnictwa Wyższego na kadencję 2022–2025

25.10.2021 Komunikaty

Jak informuje Konferencja Rektorów Akademickich Szkół Polskich (KRASP), Zgromadzenie Plenarne KRASP dokonało wyboru członków Rady Głównej Nauki i Szkolnictwa Wyższego na kadencję 2022–2025.

Wybory miały miejsce 22 października 2021 r. w Uniwersytecie Morskim w Gdyni, który był gospodarzem ostatniego Posiedzenia Prezydium i Zgromadzenia Plenarnego KRASP, a odbywały się w dniach 21–23 października br.

Członkowie Zgromadzenia Plenarnego Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich wybrali 12 przedstawicieli:

prof. dr hab. Bączek Tomasz
prof. dr hab. Diks Krzysztof
prof. dr hab. Kistryn Stanisław
prof. dr hab. Merkisz-Guranowska Agnieszka
prof. dr hab. Miczka Tomasz
dr hab. Pałys Marcin, prof. ucz.
prof. dr hab. Przyłuska-Fiszer Alicja
prof. dr hab. inż. Szmidt Jan
prof. dr hab. Szyndel Marek Stefan
prof. dr hab. Wiktor Jan Władysław